Paikallisyhdistykset

De Gröna i Kimitoön – Kemiönsaaren vihreät
pj. Lea Räisänen, lea.raisanen@gmail.com

Kaarinan vihreät ry
pj. Saila Tuokko, pj@kaarinanvihreat.fi
kaarinan.vihreat@vihreat.fi

Liedon Seudun Vihreät ry
(toimialue: Lieto ja Rusko)
pj. Ville Savonlahti, vilsav@gmail.com

Loimaan Seudun Vihreät ry
pj. Susanna Huolman, susanna.huolman@suomi24.fi

Naantalin seudun vihreät ry
pj. Sara Sorto, sara.sorto@vihreat.fi
naantali-hallitus@vihreat.fi

Peimarin vihreät ry
(toimialue: Paimio ja Sauvo)
pj. Minna Nuotio, minna.nuotio@paimio.fi

Pöytyän vihreät ry
(toimialue: Aura, Oripää ja Pöytyä)
pj. Johanna Leppäsilta, johanna.leppasilta@hotmail.com

Raision seudun vihreät ry
pj. Saila Rintee, saila.rintee@gmail.com

Salon Seudun Vihreät ry
(toimialue: Salo, Koski TL, Marttila ja Somero)
pj. Mira Aaltonen, mira.aaltonen@vihreat.fi
ssv-hallitus@vihreat.fi

Skärgårdshavets Gröna rf – Saaristomeren Vihreät ry
pj. Helena Särkijärvi, helena.sarkijarvi@gmail.com

Turun Seudun Vihreät ry
pj. Tuomo Liljenbäck, tuomo.liljenback@vihreat.fi, p. 044 0918171
Tuomaanpolku 4 A 20, 20500 Turku
tsv-hallitus@vihreat.fi

Turun Seudun Vihreät Naiset ry
pj. Anita Birstolin, anita.birstolin@vihreat.fi

Turun vihreät nuoret ja opiskelijat ry
pj. Olli-Pekka Paasivirta, olli-pekka.paasivirta@turunvino.fi
pj. Emil Sillanpää, emil.sillanpaa@turunvino.fi
hallitus@turunvino.fi

Turun vihreä kunnallisjärjestö ry
pj. Jukka Vornanen, jukka.vornanen@vihreat.fi
tj. Olli Välke, olli.valke@vihreat.fi, p. 050 313 9571
turku@vihreat.fi

Vakka-Suomen Vihreät ry
(toimialue: Kustavi, Laitila, Pyhäranta, Nousiainen, Masku, Mynämäki, Taivassalo, Uusikaupunki ja Vehmaa)
pj. Marja-Liisa Mutka, marjaliisamutka@gmail.com

Åbonejdens svenska gröna rf
pj. Marko Haapala, markohaapala76@gmail.com

Syyskuu  2017
MaTiKeToPeLaSu
 123
45678910
11121314151617
Tapahtumat 17.9.2017
  • Vihreät Turun-päivän Heikinmarkkinoilla
    Alkaa: klo 10.00
    Loppuu: 17.9.2017 - klo 16.00
    Paikka: Turun kauppatori
18
Tapahtumat 18.9.2017
  • Turun Vihreä Klubi
    Alkaa: klo 18.00
    Loppuu: 18.9.2017 - klo 20.00
    Paikka: Panimoravintola Koulun historianluokassa
192021222324
252627
Tapahtumat 27.9.2017
  • Varpi hallitus
    Alkaa: klo 18.00
    Loppuu: 27.9.2017 - klo 20.00
    Paikka: Vihreiden Turun-toimisto
282930